Xunta Directiva

Presidente:
Jaime Ramos Barreiro (Viaxes e Excursns)
Vicepresidente:
Luis Cuevas Millán (Banda de Bombos e Baile de Salón)
Secretario:
Salvador Losada Abalo (Bailes e Eventos)
Tesoureiro:
Jaime Ramos Lorenzo (Portavoz, Novas tecnoloxías e Área de Cultura)
Vocais:
José Manuel Bispo Maneiro (Coordinador de actividades e Deportes)
Óscar Ramos Lorenzo (Charlas e Conferencias)
María Consuelo Romero Gay (Actividades Muller e Área de Menores)
María José Orbich Oubiña (Festas populares e Área de Menores)
Juan Manuel López Doval (Deportes e Ximnasio)
Jesús Sanmartín Barros (Actividades Lúdicas)
Jacobo Ramos Rey (Área de Xuventude)
Jonathan Casariego Orbich (Área de Xuventude)
Gonzalo Fernández Collazo (Área de Xuventude)



Xunta Directiva - 2007/2010
.
Presidente:
Jaime Ramos Barreiro
Vicepresidente:
Luis Cuevas Millán
Secretaria:
Eva María Fructuoso Hermo
Tesoureiro:
Jaime Ramos Lorenzo
Vocais:
José Manuel Bispo Maneiro (Coordinador de actividades)
Miguel A. Vidal Miguéns (Cursos e charlas)
Óscar Ramos Lorenzo (Excursións e viaxes)
Mª Pilar Fructuoso Fuentes (Actividades infantís)
Mª Consuelo Romero Gay (Actividades infantís)
Juan Manuel López Doval (Ocio e deportes)
Jesús Sanmartín Barros (Ocio e deportes)
Ramón Barreiro López (Cultura)
Salvador Losada Abalo (Cultura)
Jacobo Ramos Rey (Actividades para a xuventude)
Jonathan Casariego Orbich (Actividades para a xuventude)
Adrián Fernández Collazo (Actividades para a xuventude)




Xunta Directiva - 2005/2007
.
Presidente:
Jaime Ramos Barreiro
Vicepresidente:
Diego Novás Castro
Secretaria:
Eva María Fructuoso Hermo
Tesoureiro:
Jaime Ramos Lorenzo
Vocais:
Óscar Ramos Lorenzo
Nicolás Pereira Gómez
Miguel Ángel Vidal Miguéns


  
Xunta Directiva - 2004/2005
.
Presidente:
Jaime Ramos Barreiro
Vicepresidente:
Diego Novás Castro
Secretario:
Daniel Moroño Buceta
Tesoureiro:
Jaime Ramos Lorenzo
Vocais:
Manuel Daponte Prego
José Luis Fernández García
Óscar Ramos Lorenzo
Nicolás Pereira Gómez

 

Xunta Directiva - 2003/2004
.
Presidente:
Jaime Ramos Barreiro
Vicepresidente:
Ramón Abalo Reiriz
Secretario:
Daniel Moroño Buceta
Tesoureiro:
Jaime Ramos Lorenzo
Vocais:
Manuel Daponte Prego
José Luis Fernández García
Federico Orbich Oubiña
  

  
Xunta Directiva - 1999/2003
.
Presidente:
Jaime Ramos Barreiro
Vicepresidente:
Ramón Abalo Reiriz
Secretario:
José Luis Mosquera Fernández
Tesoureiro:
Jaime Ramos Lorenzo
Vocais:
Daniel Espiño Otero   
Manuel Daponte Prego
Manuel Bispo Castro
Antonio Muñiz García



Xunta Directiva - 1998/1999
.
Presidente:
José Luis Cesar Abalo
Vicepresidente:
Ramón Abalo Reiriz
Secretario:
Jaime Ramos Barreiro
Tesoureiro:
Manuel Daponte Prego
Vocais:
Manuel Bispo Castro
Antonio Muñiz García
Secundino Reiriz Mera
Jaime Ramos Lorenzo



Xunta Directiva - 1989/1998
.
Presidente:
Elisardo Villanueva Fernández
Vicepresidente:
José Vilas Rodríguez
Secretario:
Daniel Espiño Otero
Tesoureiro:
Antonio Crespo Vicente
Vocais:
Manuel Martínez Lorenzo
Salvador Bravo López
Luis Abalo Abalo
Esther Guadalupe De Las Cuevas Ortiz
Luis Torres Catiñeiras
Ramón Barreiro López
Salvador Losada Abalo



Xunta Directiva - 1987/1989
.
Presidente:
Manuel Maneiro Neira
Vicepresidente:
Santiago Aragunde Catoira
Secretario:
Ramón Barreiro López
Tesoureiro:
Jaime Ramos Lorenzo
Vocais:
Daniel Espiño Otero
Luis Pose Núñez
Ricardo Lorenzo Suárez
José Carlos Orbich Oubiña
Francisco Lago Navia
José Manuel Maneiro Paulos
José Oubiña Reguera
Guillermo Souto Lorenzo
Luis Torres Castiñeiras



Xunta Directiva - 1985/1987
.
Presidente:
Elisardo Villanueva Fernández
Vicepresidente:
José Vilas Rodríguez
Secretario:
Daniel Espiño Otero
Tesoureiro:
Antonio Crespo Vicente
Vocais:
Manuel Martínez Lorenzo
Ramón Martínez Lorenzo
Salvador Bravo López
Manuel Ouso Ferreira



Xunta Directiva - 1984/1985
.
Presidente:
Jaime Ramos Barreiro
Vicepresidente:
Non consta en acta
Secretario:
Daniel Espiño Otero
Tesoureiro:
Non consta en acta
Vocais:
non consta en acta



Xunta Directiva - 1982/1984
.
Presidente:
Manuel Martínez Lorenzo
Vicepresidente:
Salvador Bravo López
Secretario:
Daniel Espiño Otero
Tesoureiro:
Antonio Crespo Vicente
Vocais:
Jaime Ramos Barreiro
Manuel Rodríguez Ferreira
Ramón Martínez Lorenzo
Diego Balboa Bravo
Luis Abalo Abalo
Miguel González Muñiz
José Manuel Martínez Cores
Esther Guadalupe De Las Cuevas Ortiz



Xunta Directiva - 1981/1982
.
Presidente:
Elisardo Villanueva Fernández
Vicepresidente:
José Vilas Rodríguez
Secretario:
Daniel Espiño Otero
Tesoureiro:
Antonio Crespo Vicente
Vocais:
Manuel Rodríguez Ferreira
Salvador Bravo López
Manuel Ouso Ferreira
José Angustia Álvarez
Jesús Torres Mondragón



Xunta Directiva - 1980/1981
.
Presidente:
Elisardo Villanueva Fernández
Vicepresidente:
Non consta en acta
Secretario:
Daniel Espiño Otero
Tesoureiro:
Non consta en acta
Vocais:
José Vilas Rodríguez
Antonio Crespo Vicente
Manuel Rodríguez Ferreira
Salvador Bravo López
José Angustia Álvarez
Jesús Torres Mondragón



Xunta Directiva - 1979/1980
.
Presidente:
Elisardo Villanueva Fernández
Vicepresidente:
Non consta en acta
Secretario:
Ramón Lago García
Tesoureiro:
Non consta en acta
Vocais:
Daniel Espiño Otero
José Vilas Rodríguez
Antonio Crespo Vicente
José Lorenzo Arís
Salvador Bravo López
Manuel Ouso Ferreira
José Angustia Álvarez
Jesús Torres Mondragón
Manuel Casariego Novo
Manuel Martínez Lorenzo
Sr. Maneiro Rodríguez